Dziś jest niedziela 22 maja 2022 r. Godzina 02:35 Imieniny Emila, Neleny, Romy

Rozbudowie budynku Zespołu Szkół w Koronowie przy ul. Sobieskiego 16

Informujemy, że Powiat Bydgoski prowadzi inwestycję polegającą na rozbudowie budynku Zespołu Szkół w Koronowie przy ul. Sobieskiego 16, o sale gimnastyczną z przebudową części pomieszczeń dydaktycznych. Widoczne są już pierwsze efekty prac budowlanych, które można obejrzeć na załączonym filmie oraz na Facebooku Powiatu Bydgoskiego! W okresie 6 miesięcy powstała zadaszona bryła sali gimnastycznej. Niebawem zostaną wykonane kolejne prace zmierzające do zakończenia budowy Sali.

Planowany termin zakończenia prac to listopad 2022r.

Jest to już kolejna inwestycja Powiatu Bydgoskiego w gminie Koronowo, polegająca na poprawie rozwoju bazy sportowej. Nowy obiekt umożliwi uczniom uprawianie sportu w odpowiednich warunkach, jakich dotychczas nie mieli. Poprawa warunków wpłynie na rozwój fizyczny uczniów i przyczyni się do zagospodarowania czasu wolnego młodzieży. Sala gimnastyczna będzie wykorzystywana głównie do realizacji zajęć dydaktycznych i pozalekcyjnych wychowania fizycznego, a także do organizowania imprez sportowych i edukacyjnych.

Koszty budowy Sali gimnastycznej to 3 572 000 zł.

Data dodania 12 stycznia 2022