Dziś jest niedziela 22 maja 2022 r. Godzina 03:41 Imieniny Emila, Neleny, Romy

Ostrzeżenie meteorologiczne oblodzenie 06.01.2022 r.

Zjawisko: oblodzenie

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: wszystkie powiaty.

Ważność: od godz. 05:00 dnia 06.01.2022 do godz. 13:00 dnia 06.01.2022

Przebieg: Prognozuje się miejscami zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 70%

Uwagi: brak

Dyżurny synoptyk: Dariusz Gimiński

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo Nr 1.

Data dodania 05 stycznia 2022