Dziś jest poniedziałek 17 stycznia 2022 r. Godzina 18:05 Imieniny Antoniego, Kaliny, Przemiły

Ostrzeżenie meteorologiczne oblodzenie 29-30.11.2021 r.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Oblodzenie

Stopień zagrożenia: 1.

Obszar: Dotyczy wszystkich powiatów

Ważność: od godz. 21:00 dnia 29.11.2021r. do godz. 09:00 dnia 30.11.2021r.

Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Krzysztof Woźniak

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 145.

Data dodania 29 listopada 2021