Dziś jest poniedziałek 17 stycznia 2022 r. Godzina 17:13 Imieniny Antoniego, Kaliny, Przemiły

Pomoc dla osób bezdomnych „Akcja Zima 2021/2022”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu  zachęca do zapoznania się z materiałami opracowanymi w ramach Projektu informacyjnego na temat miejsc udzielania pomocy osobom bezdomnym w województwie kujawsko-pomorskim „Akcja Zima 2021/2022”.

Informator.pdf
Punkty pomocy dla osób bezdomnych.pdf

[źródło: https://www.rops.torun.pl/stop-bezdomnosci/akcja-zima/1423-pomoc-dla-osob-bezdomnych-5]

Data dodania 29 listopada 2021