Dziś jest poniedziałek 17 stycznia 2022 r. Godzina 16:27 Imieniny Antoniego, Kaliny, Przemiły

Zaproszenie na spotkanie 29.11.21 program Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza

Serdecznie Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Urząd Marszałkowski spotkaniu dotyczącym konsultacji społecznych programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 wraz z Prognozą OOŚ. W związku ze stanem epidemii organizatorzy zdecydowali o zdalnej formie spotkania. Odbędzie się ono online w dniu 29 listopada 2021 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy TEAMS. Spotkanie dedykowane jest głównie do środowiska przedsiębiorców i [przedstawicieli uczelni wyższych z obszaru Metropolii Bydgoszcz.

Link do spotkania: kliknij TUTAJ  Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej.

Konsultacje społeczne odbywają się w terminie od 27 października do 3 grudnia 2021 r. Uwagi będzie można zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mojregion.eu. Na stronie tej będzie znaleźć również wszystkie informacje dotyczące konsultacji programu.

[mat. Łukasz Krupa]

Data dodania 26 listopada 2021