Dziś jest piątek 01 lipca 2022 r. Godzina 00:36 Imieniny Bogusza, Haliny, Mariana

Komunikat Końcowy Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej

22.11.2021r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Wojnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców roczników 2007 - 2008 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki w kategorii dziewcząt:

SP Sicienko – SP Łochowo    10 : 2

SP Łochowo  – SP Sicienko   3 : 12

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Sicienku

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Łochowie

Wyniki w kategorii chłopców:

SP Sicienko – SP Łochowo    2 : 8

SP Łochowo  – SP Sicienko   7 : 0

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Łochowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Sicienku

Uczestniczące zespoły otrzymały nagrody: dyplomy, puchary i medale, natomiast zawodnicy otrzymali słodkie upominki.

Organizatorami zawodów byli:

1. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy
  2. Europejski Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus” Sicienko
  3. Urząd Gminy w Sicienku

Zadanie publiczne zostało sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy.

Data dodania 24 listopada 2021