Dziś jest poniedziałek 06 grudnia 2021 r. Godzina 23:51 Imieniny Dionizji, Leontyny, Mikołaja

XI Festiwal Widzących Duszą "Muzyka otwiera oczy" za nami!

16 i 17 października 2021 r. mieliśmy przyjemność gościć na XI Festiwalu Widzących Duszą "Muzyka otwiera oczy", który odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha. Pierwszego dnia tj. 16 października odbyły się eliminacje w Otwartej Przestrzeni Światłownia. Ich zmagania obserwowały jury pod kierownictwem Maciej Różyckiego. Po części konkursowej odbył się recital laureata z ubiegłego roku - Patrycji Malinowskiej z Płocka. Drugi dzień to koncert laureatów i gwiazdy Adrianny Biedrzyńskiej. Celem konkursu było promocja osób niedowidzących i niewidomych artystów. W tym roku wszyscy wykonawcy byli osobami niewidomymi.

[mat. Grzegorz Dudziński]

Data dodania 21 października 2021