Dziś jest wtorek 07 grudnia 2021 r. Godzina 01:08 Imieniny Agaty, Dalii, Sobiesława

Ostrzeżenie meteorologiczne silny wiatr/2 ZMIANA

Zjawisko: silny wiatr/2 ZMIANA

Stopień zagrożenia: 2

Obszar powiatów: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 13:07 dnia 21.10.2021r. do godz. 20:00 dnia 21.10.2021r.

Przebieg: Obserwuje się i nadal prognozuje się występowanie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 100 km/h, z południa i południowego zachodu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

Uwagi: Podniesiono stopień ostrzeżenia.

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo Nr 132.

Data dodania 21 października 2021