Dziś jest wtorek 25 stycznia 2022 r. Godzina 21:21 Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Laureaci w Konkursie fotograficzno-plastycznym "Szlakami zabytków Powiatu Bydgoskiego nagrodzeni!

Dnia 13 października br. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Gądeczu odbyło się wręczenie nagród i dyplomów za udział w konkursie fotograficzno-plastycznym "Szlakami zabytków Powiatu Bydgoskiego". Narody wręczył Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy Andrzej Kubiak.

W kategorii plastycznej nagrodzeni zostali podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Gądecza m.in.:

I miejsce:  Pan Maciej Koszowski z Luszkowa „Kościół św. Trójcy w Byszewie”.

II miejsce: Pani Irena Kawecka z Trzebienia „Kościół w Dąbrowie”.

III miejsce: Pan Patryk Chabowski z Maksymilianowa „Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Kozielcu”.

Wyróżnienie: Pani Urszula Świetlik z Trzebienia „Niezapomniana kuźnia” Suponin” .

Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno zabytków i zainteresowanie ciekawą historia naszego powiatu.

Uczestnikom składamy serdeczne gratulacje!

Data dodania 15 października 2021