Dziś jest czwartek 20 stycznia 2022 r. Godzina 02:31 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Komunikat z Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

6 października 2021 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007 - 2008). W zawodach wzięło udział 5 drużyn, reprezentujących swe gminy, które zagrały systemem „każdy z każdym”.  Zwycięsko z rywalizacji wyszli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Białych Błotach, którzy wygrali wszystkie mecze i zdobyli tytuł Mistrzów Powiatu Bydgoskiego oraz prawo występu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Zespoły otrzymały puchary, medale, napoje i słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatu w Bydgoszczy.

Uczestnicy Turnieju:
Szkoła Podstawowa w Sicienku