Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 07:13 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

XVII Festiwal Piosenki Żeglarskiej „Szuwarowe Szanty”

W dniu 18.09.2021 r. w Samociążku odbył się XVII Festiwal Piosenki Żeglarskiej „Szuwarowe Szanty”. Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w konkurencjach sportowych m.in. łowienie rybek, rzut podkową, bule, rzuty na paliki. Zwycięscy poszczególnych konkurencji otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. W trakcie wydarzenia nastąpił koncert zespołu „ Kapela Koronowiacy”.

Jury festiwalu
- Mariusz Stężewski
- Waldemar Kerl
- Paweł Torto

Po wysłuchaniu 7 podmiotów wykonawczych postanowiło przyznać następujące nagrody:

Grand Prix Festiwalu:
I miejsce – Ksenia Suszko

II miejsce – Justyna Gajewska

III miejsce Marta i Tomasz Nowaccy

Wyróżnienie – Zespół AECG

Wydarzenie zorganizowano przy wsparciu finansowym udzielonym przez Powiat Bydgoski.

Data dodania 20 września 2021