Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 07:15 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

ZGŁOŚ SIĘ! Konferencja on-line ” Depresja dzieci i młodzieży”,

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Koronowie zaprasza na konferencję on-line:” Depresja dzieci i młodzieży”, która odbędzie się 28 września 2021r. w godzinach 10:00 do 12:00.Dostęp do platformy Teams po uprzednim zgłoszeniu do 24.09 pod adresem: poradnia.konferencja@gmail.com
Dla każdego zgłoszonego uczestnika certyfikat w wersji elektronicznej.

Program konferencji:
1. Depresja dzieci i młodzieży- obraz kliniczny i leczenie farmakologiczne - lek. Grzegorz Kosowski - lekarz psychiatra.
2. Rola poradni psychologiczno-pedagogicznej w profilaktyce zdrowia psychicznego - mgr Sandra Porzych- pedagog.
3. Interwencja jako forma pomocy osobom nieletnim w sytuacji zagrożeń - mł. asp. Rafał Wohlfreil - KMP Bydgoszcz.
4. Możliwe formy pomocy ze strony opieki społecznej- Karolina Krolik, Ewelina Olender- MGOPS Koronowo.

Pliki do pobrania:
ZGŁOSZENIE