Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 07:07 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Rozbudowa Zespołu Szkół w Koronowie rozpoczęta!

Dzięki ścisłej współpracy dyrekcji Zespołu Szkół w Koronowie ze Starostwem Powiatowym w Bydgoszczy, w dniu 10.08.2021 r.  została podpisana przez Powiat Bydgoski  umowa na „Rozbudowę budynku szkoły o salę gimnastyczną wraz z przebudową części pomieszczeń dydaktycznych Zespołu Szkół w Koronowie”, w myśl której od sierpnia 2021 r. do listopada 2022 r. będą prowadzone prace budowlane. Prace rozpoczęły się od wyburzenia budynków gospodarczych na terenie boiska. W ich miejsce powstanie sala gimnastyczna z łącznikiem do budynku szkolnego i winda. W planach są również nowe salki terapeutyczne, szatnie, itp. . Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa społeczność szkolna obserwuje postępy prac. Wszyscy czekają na nową przestrzeń, która umożliwi realizację zadań statutowych szkoły w sposób jeszcze bardziej atrakcyjny i wygodny, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

[mat. Zespół Szkół w Koronowie]

Data dodania 17 września 2021