Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 09:14 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

XXI Edycja Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Trwa nabór wniosków do XXI  edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Nagrody przeznaczone są dla autorów najbardziej wartościowych osiągnięć w roku 2020.

Do Nagrody Marszałka mogą być zgłaszane osoby lub zespoły osób, jednostki, autorzy wybitnych osiągnięć w następujących dziedzinach:
1) gospodarka;
2) fundusze unijne;
3) rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich;
4) innowacyjne metody stosowane w zakresie rozwoju i promocji miast i obszarów wiejskich;
5) nauka, badania naukowe, postęp techniczny;
6) edukacja;
7) kultura;
8) ochrona zdrowia;
9) sport;
10) ochrona środowiska naturalnego;
11) działalność społeczna i zaangażowania na rzecz drugiego człowieka;
12) budowa społeczeństwa obywatelskiego;
13) promocja województwa.

Wnioski o przyznanie Nagrody Marszałka należy składać osobiście w Punkcie Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu lub przesłać na adres: Sekretarz Kapituły Nagród Marszałka, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, do dnia 30 września 2021 roku. O terminie zgłoszenia wniosku decyduje data stempla pocztowego.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie klikając TUTAJ

Data dodania 17 września 2021