Dziś jest niedziela 11 kwietnia 2021 r. Godzina 21:47 Imieniny Filipa, Izoldy, Leona

Ostrzeżenie meteorologiczne przymrozki 08-09.04.2021 r.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Przymrozki/1 ZMIANA

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy powiatów: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 06:24 dnia 08.04.2021 do godz. 08:00 dnia 09.04.2021

Przebieg: Miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -1°C, przy gruncie do około -3°C. Temperatura maksymalna w dniu 8.04 od 6°C do 8°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 55.

Data dodania 08 kwietnia 2021