Dziś jest niedziela 11 kwietnia 2021 r. Godzina 19:45 Imieniny Filipa, Izoldy, Leona

Ostrzeżenie Meteorologiczne oblodzenie 06-07.04.2021 r.

Zjawisko: Oblodzenie

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy powiatów: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 20:00 dnia 06.04.2021r. do godz. 07:00 dnia 07.04.2021r.

Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, temperatura minimalna przy gruncie miejscami około -4°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Krzysztof Woźniak

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 53.

Data dodania 06 kwietnia 2021