Dziś jest sobota 18 września 2021 r. Godzina 05:40 Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Weź udział w Konkursie Fotograficznym i Plastycznym!

Uprzejmie informujemy, że Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, wzorem lat ubiegłych, organizuje w roku bieżącym kolejną edycję konkursów skierowanych do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, uczących się oraz mieszkających na terenie naszego powiatu.

W roku bieżącym przyjęto następujące tematy konkursów :

1. konkurs fotograficzny – „Flora i fauna wśród polnych zbiorników wodnych”.

2. konkurs plastyczny – „Jak nasze życie wpływa na czystość powietrza”.

Prace można złożyć osobiście w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy (Bydgoszcz, ul. Zygmunta Augusta 16 w kancelarii ogólnej na parterze) lub przesłać na adres: skr. pocztowa nr 2, ul. Zygmunta Augusta 3 A, 85-002 Bydgoszcz, w nieprzekraczalnym terminie – do dnia 31 maja 2021 r.

REGULAMIN KONKURS FOTOGRAFICZNY
REGULAMIN KONKURS PLASTYCZNY

Ponadto informacje nt. konkursów oraz regulaminy zostały przesłane do Urzędów Gmin naszego powiatu.

Zachęcamy do udziału w konkursach.  Na laureatów konkursów czekają atrakcyjne nagrody!

Data dodania 31 marca 2021