Dziś jest wtorek 02 marca 2021 r. Godzina 12:46 Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Ostrzeżenie meteorologiczne o oblodzeniu 19.02

Zjawisko: Opady marznące/1

Stopień zagrożenia: 1.

Obszar: dotyczy powiatów: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 05:00 dnia 19.02.2021 do godz. 11:00 dnia 19.02.2021

Przebieg: Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Dariusz Gimiński

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 33.

Data dodania 18 lutego 2021