Dziś jest wtorek 02 marca 2021 r. Godzina 11:55 Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Ostrzeżenie meteorologiczne opady marznące 19-20.01.2021 r.

Na podstawie informacji z Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy ostrzega:

Zjawisko: Opady marznące

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy powiatów: wszystkich

Ważność: od godz. 22:00 dnia 19.01.2021r. do godz. 09:00 dnia 20.01.2021r.

Przebieg: Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki powodujących gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Uwagi: brak.

Dyżurny synoptyk: Anna Zielińska - Szefka

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 12.

Data dodania 19 stycznia 2021