Dziś jest wtorek 02 marca 2021 r. Godzina 12:29 Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Ostrzeżenie meteorologiczne - intensywne opady śniegu 19-20.01.2021 r.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Intensywne opady śniegu

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy powiatów: bydgoski, Bydgoszcz, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, tucholski i żniński.

Ważność: od godz. 01:00 dnia 19.01.2021r. do godz. 01:00 dnia 20.01.2021r.

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej za okres ważności ostrzeżenia do 15 cm, lokalnie do 20 cm.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: brak.

Dyżurny synoptyk: Krzysztof Woźniak

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 11.

Data dodania 19 stycznia 2021