Dziś jest piątek 15 stycznia 2021 r. Godzina 18:40 Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Wyniki konkursu „Choinka symbol Świąt Bożego Narodzenia”.

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie „Choinka symbol Świąt Bożego Narodzenia”, organizowanym przez Wydział Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy. Spośród nadesłanych prac wybraliśmy 5 najciekawszych, których autorów chcemy obdarować drobnymi upominkami.
Z przyjemnością przedstawiamy wyniki konkursu!
- Emilia Guździoł,
- Żaneta Kaźmierczak,
- Stanisław Szwajca,
- Hanna Kulągowska-Puzio,