Dziś jest piątek 15 stycznia 2021 r. Godzina 19:47 Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Ostrzeżenie meteorologiczne o oblodzeniu w dniach 13-14.01.2021 r.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Oblodzenie

Stopień zagrożenia: 1.

Obszar: Dotyczy wszystkich powiatów

Ważność: od godz. 22:00 dnia 13.01.2021 do godz. 08:00 dnia 14.01.2021

Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach śniegu  z deszczem lub mokrego śniegu.
Temperatura minimalna -5°C do -3°C, temperatura przy gruncie -6°C do -4°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Małgorzata Tomczuk

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 7.

Data dodania 13 stycznia 2021