Dziś jest piątek 15 stycznia 2021 r. Godzina 18:29 Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Ostrzeżenie meteorologiczne o oblodzeniu w dniach 12-13 stycznia 2021r.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Oblodzenie.

Stopień zagrożenia: 1.

Obszar: Dotyczy wszystkich powiatów.

Ważność: od godz. 17:00 dnia 12.01.2021 do godz. 08:00 dnia 13.01.2021.

Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -4°C, temperatura minimalna gruntu około -6°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%.

Uwagi: Brak.

Dyżurny synoptyk: Marcin Czeczatka.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 6.

Data dodania 12 stycznia 2021