Dziś jest piątek 15 stycznia 2021 r. Godzina 19:48 Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Ostrzeżenie meteorologiczne o oblodzeniu w dniach 8.01-9.01.2021

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Oblodzenie

Stopień zagrożenia: 1.

Obszar: województwo Kujawsko – Pomorskie, dotyczy wszystkich powiatów

Ważność: od godz. 18:00 dnia 08.01.2021 do godz. 09:00 dnia 09.01.2021

Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna gruntu około -4°C

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: Brak.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni
ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 4.

Data dodania 08 stycznia 2021