Dziś jest czwartek 29 października 2020 r. Godzina 04:04 Imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii

Zaproszenie na wykład na temat mediacji!

Z uwagi na trwający Tydzień Mediacji chcielibyśmy zaprosić na wykład za pośrednictwem witryny Facebook Fanpage Powiatu Bydgoskiego , który poprowadzi adw. Karolina Wilamowska pt. "Mediacja, czyli sztuka rozmowy o naprawdę trudnych sprawach"

Podczas wykładu, który odbędzie się 16 października (piątek) o godzinie 15:00, na profilu Powiatu Bydgoskiego będzie możliwość zaczerpnięcia wiedzy na temat":
● czym jest mediacja i kim jest mediator
● na czym polega mediacja
● kto może z niej skorzystać i ile kosztuje
● gdzie znaleźć mediatora
● zasady mediacji

Celem wydarzenia jest propagowanie idei mediacji oraz uświadomienie ludziom, że nie każdy spór musi kończyć się długim i kosztownym postępowaniem w sądzie.

W wykładzie wystąpią adw. Maciej Adamowicz, adw.Alicja Jarzemska i  adw. Karolina Wilamowska

Serdecznie Zapraszamy!

Data dodania 15 października 2020