Dziś jest niedziela 27 września 2020 r. Godzina 03:45 Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Zapraszamy na kolejny wykład online z zakresu prawa spadkowego!

Serdecznie Zapraszamy  Państwa na wykład, podczas którego prawnicy  kompendium wiedzy z zakresu prawa spadkowego.
Wykład odbędzie się online na profilu Facebook Powiatu Bydgoskiego 11 września (piątek) o godzinie 13:00.

- Masz wątpliwości, jak sporządzić ważny testament?
- Co z odpowiedzialnością za długi spadkowe?
- Co to jest zachowek i komu się należy?

BĄDŹ KONIECZNIE Z NAMI!

Wykład poprowadzą adw. Alicja Jarzemska, adw. Maciej Adamowicz i mgr Natalia Pieniek - Gniadek.

Data dodania 10 września 2020