Dziś jest niedziela 27 września 2020 r. Godzina 02:04 Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Ostrzeżenie meteorologiczne Burze z gradem!

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Burze z gradem/1

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy powiatów: bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, Grudziądz, grudziądzki, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski, żniński.

Ważność: od godz. 12:00 dnia 26.08.2020 do godz. 19:00 dnia 26.08.2020.

Przebieg: prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do około 15 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Uwagi: w związku z dynamiczną sytuacją meteorologiczną ostrzeżenie może być aktualizowane.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 26 sierpnia 2020