Dziś jest sobota 08 sierpnia 2020 r. Godzina 17:04 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Ludzie z Pasją Powiatu Bydgoskiego!

Rozpoczęliśmy poszukiwania ludzi z pasją z terenu Powiatu Bydgoskiego.
Wiemy, że w naszym Powiecie jest wielu utalentowanych i przepełnionych pasją ludzi.  Dlatego warto pokazać ich szerszemu gronu!

Jesteś osobą, a możesz znasz taką która tworzy coś, co kocha, działa i żyje z pasją? Nie czekaj! Powiedz nam o tym!
Zgłoszenia (imię i nazwisko, gmina, rodzaj pasji) prosimy przesyłać na adres e-mail promocja@powiat.bydgoski.pl lub pod numer tel. 52 5835443.

Termin zgłoszeń do dnia 23 sierpnia 2020 r.

Data dodania 31 lipca 2020