Dziś jest sobota 08 sierpnia 2020 r. Godzina 17:00 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Trwa nabór wniosków na granty dla przedsiębiorców

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w drugim konkursie na granty. Wnioski będzie można składać od 3 do 31 sierpnia 2020 r. do godz. 16:00. O wsparcie mogą ubiegać się firmy posiadające status mikro, małego lub średniego przedsiębiorcy, prowadzące działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Granty są dedykowane przedsiębiorstwom, które posiadają potencjał eksportowy oraz chcą wejść na nowe rynki zagraniczne. Przedsiębiorcy mogą składać wnioski na:

- udział w targach,
- wizyty studyjne,
- usługi doradcze.

Zmiany i ułatwienia dla przedsiębiorców w stosunku do pierwszego konkursu:

1. startujący eksporter – podwyższenie progu przychodów z eksportu do 25% z 10%, co znacznie rozszerza grupę starterów,
2. strategia internacjonalizacji – załącznik fakultatywny zamiast obowiązkowego,
3. zaliczki – wcześniej wyłącznie refundacja poniesionych wydatków.

Szczegółowe informacje o naborze wniosków oraz dokumentacja do Konkursu 2/G/2020 znajdują się na stronie:  LINK

Punkt Kontaktowy
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.
Ul. Unii Lubelskiej 4C (II piętro), 85-059 Bydgoszcz

Biuro czynne jest w godzinach:
pon., śr., czw. 8.00 – 16.00
wt. 8.00 – 18.00