Dziś jest sobota 08 sierpnia 2020 r. Godzina 17:06 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Ostrzeżenie meteorologiczne Burze z gradem

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 08:00 dnia 20.07.2020 do godz. 21:00 dnia 20.07.2020

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Uwagi: Z uwagi na dynamiczną sytuację meteorologiczną ostrzeżenie może być aktualizowane.

Dyżurny synoptyk: Agata Wojtkiewicz

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 20 lipca 2020