Dziś jest sobota 08 sierpnia 2020 r. Godzina 17:17 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Co zrobić, gdy chcemy głosować poza miejscem zamieszkania?

Wyjeżdżasz na wakacje, a chcesz zagłosować?
Przypominamy, że tylko do dziś, czyli piątku, 10 lipca! w urzędach miast i gmin w miejscu twojego zamieszkania możesz otrzymać specjalne zaświadczenie uprawniające do głosowania w dowolnej Obwodowej Komisji Wyborczej w całej Polsce. Jeśli nasz wyjazd nie dojdzie do skutku, możemy zagłosować tam, gdzie zwykle głosujemy. Należy jednak zabrać ze sobą wspomniane zaświadczenie oraz dokument tożsamości.

Pamiętaj! KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY!

[źródło: Państwowa Komisja Wyborcza]

Data dodania 10 lipca 2020