Dziś jest sobota 08 sierpnia 2020 r. Godzina 17:30 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

To nasze wspólne podziękowanie dla Bohaterów służby zdrowia

W dniu dzisiejszym tj. 06 lipca 2020r. Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak w imieniu Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha przekazał na ręce Naczelnej Pielęgniarek Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego im. Tadeusza Browicza w Bydgoszczy mgr Katarzynie Zieniewicz-Cieślik konkursowy obraz "I Rodzinnego Turnieju Online Układania Puzzli na czas".
-"Jest to symboliczne podziękowanie za codzienną opiekę i troskę o pacjentów szczególnie w dobie panującej epidemii COVID-19 od uczestników Turnieju, Zarządu Powiatu, pracowników Starostwa oraz społeczności lokalnej Powiatu Bydgoskiego"  - powiedział Dyrektor Andrzej Kubiak.

Data dodania 06 lipca 2020