Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 21:39 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Przedłużona rejestracja do "I Rodzinny Turniej Online Układania Puzzli na Czas"

Serdecznie Zapraszamy do wzięcia udziału w "I Rodzinnym Turnieju Online Układania Puzzli na czas" organizowany przez Wydział Promocji, Kultury i Sportu.

-  Lubisz spędzać kreatywnie czas z rodziną w domu?
-  Lubisz układać puzzle?

NIC PROSTSZEGO!

ZGŁOŚ SWOJĄ RODZINĘ do „I Rodzinnego Turnieju Online Układania Puzzli na czas", który odbędzie się 13 czerwca 2020r. (sobota) o godz. 10:00.

Uczestnikami Turnieju mogą być grupy rodzinne, składające się z 4 osób z terenu Powiatu Bydgoskiego.
Wypełnij potrzebne dokumenty (formularz zgłoszeniowy wraz ze zgoda na przetwarzanie danych)  i odpowiedz na pytanie:
„Czemu właśnie to Wasza rodzina ma wziąć udział w Turnieju”? wysyłając  na adres: promocja@powiat.bydgoski.pl

REJESTRACJA DRUŻYN:  do dnia 08.06.2020 do godz. 14:00.
Po jednej drużynie z danej Gminy. Liczy się kolejność zgłoszeń!

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy zgłoszeń, po przekroczeniu limitu obligującego do przeprowadzenia imprezy tj. 8 drużyn.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Data dodania 03 czerwca 2020