Dziś jest sobota 06 czerwca 2020 r. Godzina 13:43 Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Powiat Bydgoski w obiektywie mieszkańców!

Serdecznie Zapraszamy do nowo powstałej grupy pn. " Powiat Bydgoski w obiektywie mieszkańców".
Celem grupy jest integrowanie mieszkańców z terenu Powiatu Bydgoskiego, którzy lubią fotografować, dla których fotografia stanowi pasję i jest czymś więcej, niż "pstryknięciem" spustu migawki. Zapraszamy do publikowania zdjęć piękna krajobrazu Powiatu Bydgoskiego nieznanych lub mało znanych miejsc, zakątków, obiektów itp. Liczymy na Waszą obecność!
Znajdź Nas na stronie Facebook pn. "Powiat Bydgoski w obiektywie mieszkańców".

Data dodania 14 maja 2020