Dziś jest czwartek 21 stycznia 2021 r. Godzina 05:35 Imieniny Blanki, Edmunda, Eligiusza

Konkurs Fotograficzno-Plastyczny "Szlakami zabytków Powiatu Bydgoskiego"

Drodzy mieszkańcy powiatu! Wydział Promocji Kultury i Sportu ogłasza konkurs fotograficzno-plastyczny pt. "Szlakami zabytków Powiatu Bydgoskiego".
Zachęcamy do pochwalenia się efektami swoich zdolności i pasji. Jest wiele miejsc, które warto uwiecznić i pokazać niepowtarzalny klimat Naszego Powiatu.
Szczegóły znajdują się w poniższych załącznikach.

Data dodania 06 maja 2020