Dziś jest piątek 05 czerwca 2020 r. Godzina 08:57 Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Zapraszamy na kolejny wykład związany z tarczą antykryzysową

Serdecznie zapraszamy 28 kwietnia (wtorek) o godz. 15:00 na kolejną transmisje live na naszej stronie fanpage Powiat Bydgoski!
Na którym odbędzie się wykład prowadzony przez r. pr. Januarego Gralik na którym przedstawione zostaną rozwiązania w ramach tzw. „Tarczy antykryzysowej", dotyczące m.in.:

- wsparcia dla przedsiębiorców na ochronę miejsc pracy (dofinansowanie wynagrodzeń w ramach przestoju ekonomicznego i obniżonego wymiaru czasu pracy),

-  świadczenia postojowego (rozróżnienie z wynagrodzeniem postojowym),

- dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla tzw. osób samozatrudnionych,

- udzielania pożyczek dla mikroprzedsiębiorców,

- dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników (oraz pochodnych) zatrudnianych przez mikroprzedsiębiorców, a także małych i średnich przedsiębiorców,

-  wsparcia dla podmiotów ekonomii społecznej,

- funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości oraz organów administracji publicznej podczas stanu epidemii (m.in. zawieszenie terminów procesowych).

Liczymy na Państwa obecność!

Data dodania 24 kwietnia 2020