Dziś jest piątek 03 kwietnia 2020 r. Godzina 09:04 Imieniny Pankracego, Renaty, Ryszarda

Zespól Szkół Zawodowych Mistrzem Powiatu Bydgoskiego w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców

04 i 06 marca 2020 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie rozegrano "Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce koszykowej chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych". Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny chłopców i dziewcząt z powiatu bydgoskiego: ZSZ Koronowo,  LO Koronowo oraz ZSA-E Karolewo. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Mistrzami powiatu zarówno u chłopców jak i u dziewcząt został Zespół Szkół Zawodowych w Koronowie.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:
I miejsce Zespół Szkół Zawodowych w Koronowie
II miejsce Liceum Ogólnokształcące w Koronowie
III miejsce Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie
Chłopcy:
I miejsce Zespół Szkół Zawodowych w Koronowie
II miejsce Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie
III miejsce Liceum Ogólnokształcące w Koronowie

Wyniki poszczególnych spotkań:

Dziewczęta
LO Koronowo – ZSZ Koronowo    15:17
ZSZ Koronowo – ZSAE Karolewo  15:9
LO Koronowo – ZSAE Karolewo    10:8

Chłopcy
LO Koronowo – ZSZ Koronowo     10:16
ZSZ Koronowo – ZSAE Karolewo  23:15
LO Koronowo – ZSAE Karolewo    9:21
Zawody rozegrano dzięki środkom finansowym Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy i Klubu Sportowego Spartakus w Koronowie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

Data dodania 10 marca 2020