Dziś jest poniedziałek 06 kwietnia 2020 r. Godzina 19:30 Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza

SP Łochowo Mistrzem Powiatu Bydgoskiego w koszykówce Dziewcząt

25 lutego 2020 r. w Solcu Kujawskim, w hali OSiR rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006). Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn reprezentujących gminy Naszego Powiatu. Zespoły rywalizowały w grupach, następnie półfinałach oraz meczach o pierwsze i o trzecie miejsce. Po zaciętych zmaganiach ostatecznie najlepszą okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Łochowie, która w finale pokonała dziewczęta z SP Maksymilianowo. Brązowe medale wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Borównie. Zwycięska drużyna zdobyła tym samym prawo występu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim.
Zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatu w Bydgoszczy.

[zdjęcia Łukasz Czarczyński

Data dodania 27 lutego 2020