Dziś jest piątek 03 kwietnia 2020 r. Godzina 09:30 Imieniny Pankracego, Renaty, Ryszarda

III WTK Młodzików - Marysia Klepacz ponownie w czołowej ósemce

W niedzielę 23 lutego br. w Złotorii koło Torunia rozegrano trzeci w bieżącym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii Młodzików. Uczniowski Klub Sportowy  Top reprezentowała trójka zawodników.

Najlepszą lokatę zajęła nasza jedynaczka w rywalizacji dziewcząt Marysia Klepacz, która po raz drugi w tym sezonie weszła do czołowej ósemki. W niej nie dała rady trzem bardziej utytułowanym zawodniczkom i zajęła właśnie ósmą lokatę (w gronie 21 dziewcząt) , jednak zważając na fakt iż Marysia jest żaczką (kategoria młodsza) to rezultat ten wypada zaliczyć do bardzo dobrych.

W rywalizacji młodzików Kacper Kozak dzięki trzem wygranym i dwóm przegranym spotkaniom uplasował się w przedziale miejsc 17-24, natomiast Nataniel Marjanek (podobnie jak Marysia jest on jeszcze żakiem, oboje rocznik 2009) z bilansem dwóch wygranych i 2 porażek zakończył zmagania przedział niżej czyli 25-32.
W najbliższa niedzielę (1 marca br.) III WTK w kategorii żaków, natomiast kilka dni później (6 marca br.) Grand Prix Polski Młodzików, które rozgrywane będzie w Sępólnie Krajeńskim i w eliminacjach którego nasza młodzież zamierza wystąpić. Powodzenia!

[www.mlkssoleckujawski.bnx.pl]

Data dodania 24 lutego 2020