Dziś jest poniedziałek 06 kwietnia 2020 r. Godzina 21:05 Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza

Otwarcie wystawy z okazji 100- lecia skautingu i harcerstwa pn. "Hufiec Koronowo 1920-2020"

Dnia 24lutego 2020r. odbyło się oficjalne otwarcie wystawy z okazji 100- lecia skautingu i harcerstwa pn. "Hufiec Koronowo 1920-2020" organizowaną przez Druh Włodek Koronowo.
Otwarcia dokonał Starosta Powiatu Bydgoskiego Wojciech Porzych.
Wydarzenie miało  na celu upamiętnienie historii regionu.
Pierwsi zwiedzający mieli możliwość obejrzenia eksponatów, którzy na przestrzeni lat tworzyli ten hufiec do odszukiwania się na zdjęciach, oglądania kronik, znaczków, pucharów.

[źródło: https://www.facebook.com/Hufiec-ZHP-Koronowo-258887444310056/]

Data dodania 26 lutego 2020