Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 05:36 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

„Śmieciówka zamiast etatu – poznaj swoje prawa”

W dniu 29.01.2020 r.  Bydgoskie Stowarzyszenie Pomocy Prawnej w Bydgoszczy wraz ze Starostwem Powiatowym w Bydgoszczy zorganizowali w Bibliotece Głównej UTP w Bydgoszczy otwarty wykład oraz spotkanie edukacyjne nt: „Jakie prawa przysługują pracownikom na tzw: „umowach śmieciowych”.
Mówiono także o tym jak nie dać się oszukać poszukując zatrudnienia w okresie wakacyjnym.
Po zakończonym wykładzie odbyły się indywidualne konsultacje.
Spotkanie adresowane było dla studentów oraz mieszkańców powiatu bydgoskiego. Wykład  prowadzony był  przez organizację pozarządową wyłonioną w drodze otwartego konkursu ofert.
W ramach edukacji prawnej w najbliższym czasie odbędzie się kolejny warsztat, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.

Data dodania 05 lutego 2020