Dziś jest wtorek 22 września 2020 r. Godzina 16:40 Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w siatkówce chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

21 stycznia 2020 r. w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006).
Do zawodów przystąpiło pięć drużyn reprezentujących poszczególne gminy powiatu. Po pasjonujących zmaganiach najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa z Łochowa, która w ostatecznym rozrachunku wyprzedziła drużynę SP Niemcz oraz rówieśników z Ostromecka, Nowej Wsi Wielkiej oraz Borówna. Zwycięska drużyna zdobyła tym samym prawo występu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy, medale oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatu w Bydgoszczy.

UCZESTNICY TURNIEJU:

Lp