Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 22:11 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Ćwierćfinał wojewódzki w tenisie - dziewczęta z SP Strzelce Górne

„Poszły za ciosem”.W Kołaczkowie odbył się ćwierćfinał wojewódzki w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”.
W zawodach uczestniczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych, które w miniony czwartek zostały mistrzyniami powiatu bydgoskiego. Zespół w składzie: Ewa Pawlak, Żaklina Saganowska, Jessica Saganowska podtrzymał zwycięską passę. Dziewczęta ze Strzelec Górnych pokonały kolejno: Kołaczkowo 3:0 oraz Tupadły 3:1. Zajęły I miejsce w turnieju i tym samym uzyskały awans do półfinału mistrzostw województwa!!!Gratulujemy wspaniałego sukcesu i dalej trzymamy kciuki.

[inf. M.P.]

Data dodania 15 stycznia 2020