Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 22:17 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

1 etap robót budowalnych zakończony!

Zakończono 1 etap prac w ramach, których wchodziły m.in.:
- roboty pomiarowe,
- roboty rozbiórkowe ( rozebranie nawierzchni z kostki betonowej, rozebranie obrzeży, wywiezienie gruzu bitumicznego z terenu rozbiórki, utylizacja gazu betonowego),
- roboty ziemne (usunięcie i wywóz warstwy ziemi urodzajnej),
- wycinka drzew i  krzewów z pasa drogowego,
- wycinka drzew i krzewów znajdujących się na działkach leśnych,
- karczowanie pni drzew i krzewów,
- roboty odtworzeniowe

Koszt wykonanych robót wyniósł  186 863,75 zł.

Roboty budowalne były wykonane w ramach projektu ,,Rozbudowa ciągu dróg powiatowych nr 1525C i 1526C polegająca na budowie ścieżki rowerowej na odcinku od Samociążka do Bożenkowa w ramach zadania ,,Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż dróg 1525C, 1526C i 244’’, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data dodania 31 grudnia 2019