Dziś jest piątek 06 grudnia 2019 r. Godzina 21:17 Imieniny Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w Unihokeju Igrzyska Dzieci Dziewcząt i chłopców

5 listopada 2019r. w hali sportowej szkoły podstawowej w Wojnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w Unihokeju dziewcząti chłopców szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci.

W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z: Sicienka, Łochowa, Białych Błót, Trzemiętowa.

Wyniki:

Igrzyska Dzieci – dziewczęta:

Sicienko – Łochowo   4 : 1

Łochowo – Sicienko   2 : 3

Klasyfikacja:

I miejsce – SP Sicienko

II miejsce – SP Łochowo

Igrzyska Dzieci – chłopcy:

Trzemiętowo – Białe Błota     0 : 1

Trzemiętowo – Sicienko        0 : 5

Sicienko – Białe Błota         1 : 1

Klasyfikacja:

I miejsce – SP Sicienko

II miejsce – SP Białe Błota

III miejsce – SP Trzemiętowo

Zwycięzcy poszczególnych kategorii awansowali do fazy półfinałowej.

Zespoły otrzymały puchary, dyplomy i nagrody.

Organizatorami imprezy byli:

• Ø EUKS Spartakus Sicienko,
  • Ø Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

Impreza odbyła się w ramach zadania publicznego dofinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy

[inf. M. Gałaj]

Data dodania 15 listopada 2019