Dziś jest czwartek 21 listopada 2019 r. Godzina 09:25 Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Konkurs na logo w Solcu

W przyszłym roku będziemy świętowali stulecie powrotu Solca do Polski oraz 695. rocznicę nadania praw miejskich. Trwają już przygotowania do uczczenia tych dwóch ważnych dat w historii naszego miasta. Jednym z elementów podkreślających jubileusz odzyskania niepodległości ma być logo wyłonione w konkursie ogłoszonym przez burmistrza.
W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież, uczęszczający do soleckich szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych bądź zamieszkujące na terenie gminy. Przewidziano trzy kategorie wiekowe: klasy IV – VI, klasy VII – VIII, szkoły średnie.
Prace - rysunek, grafika (w tym komputerowa), malarstwo - muszą być wykonane w formacie minimum A3. Każda zgłoszona do konkursu praca musi mieć jednego autora. Należy je składać w Urzędzie Miejskim, ul. 23 Stycznia 7, pokój nr 11, do 22 listopada 2019 roku, z dopiskiem “Konkurs z okazji  setnej rocznicy powrotu  Solca Kujawskiego do Polski”.
Spośród prac, którym komisja konkursowa przyznała pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz wyróżnienia, będzie wybrana praca mająca stanowić logo obchodów stulecia. Będzie ono używane od 19 stycznia do 31 grudnia 2020 roku. (fot. Marek Chełminiak)

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj

Klauzula informacyjna tutaj.

Data dodania 16 października 2019