Dziś jest czwartek 21 listopada 2019 r. Godzina 09:43 Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Wyniki Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej chłopców - Igrzyska Dzieci

9 października 2019 r. soleckie boiska Orlik były miejscem rozegrania Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2007 i młodsi).

W zawodach wzięli udział przedstawiciele siedmiu gmin naszego powiatu. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, następnie rozegrano półfinały oraz mecze o poszczególne miejsca. Ostatecznie po zaciętych bojach najlepsza okazała się reprezentacja drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim, która w finale zrewanżowała się zespołowi z Białych Błot  za grupową porażkę. W meczu o trzecie miejsce Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Chełmińskiej pokonała zespół z Kotomierza.

Zwycięski zespół zdobył prawo występu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Najlepsze zespoły otrzymały puchary oraz dyplomy zaś wszyscy uczestnicy turnieju słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatu
w Bydgoszczy.

[OSiR Solec Kujawski]