Dziś jest czwartek 21 listopada 2019 r. Godzina 10:04 Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Metropolia Bydgoszcz na targach ExpoReal 2019 w Monachium

W imieniu Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz oraz Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego bardzo dziękuję za wspólny udział naszej delegacji w międzynarodowych targach inwestycyjnych ExpoReal 2019, które odbyły się w dniach 7-9.10.2019r. w Monachium.
Wspólne stanowisko wystawiennicze cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi, czego dowodem było chociażby ponad 20 bezpośrednich spotkań biznesowych odbytych z kadrą zarządzającą takich firm, jak: Kaufland, Logicor, P3, Panattoni, Hilton, PWC, Cresa, Waimea, 7r, LCP, CBRE, Cucshman & Wakefield, Golub Gethouse, Trigranit, i innych.
Zwieńczeniem naszych wspólnych działań był zorganizowany drugiego dnia targów event promocyjny, na którym bliżej przedstawiliśmy profil gospodarczy obszaru Metropolii Bydgoszcz. Liczne zainteresowanie tym wydarzeniem gości uczestniczących w targach, dowodzi o atrakcyjności regionu dla przyciągania kolejnych inwestycji komercyjnych.
Relacja z obecności Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszczy na targach Expo Real dostępna jest na stronie Miasta Bydgoszczy oraz Metropolii Bydgoszcz
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego kontynuuje obecnie komunikację z podmiotami, z którymi kontakt został nawiązany na targach, uzupełniając informacje przekazane podczas bezpośrednich spotkań. W ramach podjętych ustaleń z inwestorami, na tym etapie poszukiwane są następujące tereny:

• 100 ha pod logistykę dla firmy Logicentres;
  • 20 ha pod działalność typu e-commerce dla firmy DC & I;
  • 30 ha pod centrum logistyczne firmy Kaufland;
  • pomiędzy 5 – 10 ha dla deweloperów powierzchni magazynowych i produkcyjnych 7r, P3, Logicor;

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego wykorzysta informacje na temat dostępnych terenów inwestycyjnych nadesłanych przez poszczególne gminy do bazy ofert inwestycyjnych Metropolii Bydgoszcz, której wersja robocza dostępna jest pod adresem www.invest.barr.pl . Jeżeli chcielibyście Państwo uwzględnić ofertę Państwa gminy spełniającą powyższe wymogi powierzchniowe, a która nie jest jeszcze obecna w bazie ofert Metropolii Bydgoszcz, prosimy o niezwłoczne jej podesłanie na adres jaroslaw.kujawski@barr.pl lub kontakt telefoniczny  pod nr tel. 885 550 259.

Z poważaniem,

Łukasz Krupa