Przejdź do treści

Menu

Imieniny

Dziś jest czwartek 17 października 2019 r. Godzina 10:36 Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWO-REKREACYJNYCH OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W SOLCU KUJAWSKIM PAŹDZIERNIK 2019 r.

Lp

Nazwa imprezy

Data, godzina

1.

Mistrzostwa Solca Kujawskiego dzieci i młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców  

3.10.2019 czwartek

godz. 10.00

(park przy Z.G.K.)

2.

Ogólnopolski Turniej Tańca GEST o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Bydgoskiego, Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego FTS, Kujawsko-Pomorska Dziecięca Liga Sportowa

5 - 6.10.2019
godz. 9.00

3.

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców

9.10.2019 środa

godz. 9.00
(oba boiska Orlik)

4.

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

10.10.2019 czwartek

godz. 9.00
(oba boiska Orlik)

5.

Ogólnopolski turniej piłki siatkowej – Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Tie Break Solec Kujawski

11.10.2019 piątek
godz. 16.00

6.

Mecz V ligi piłki nożnej seniorów:

KS Unia Drobex Solec Kujawski – Krajna Sępólno Krajeńskie

12.10.2019 sobota
godz. 14.00

7.

Mecz piłki nożnej trampkarzy:

MUKS Wisełka Solec Kujawski – KS Piast Kołodziejowo

13.10.2019 niedziela

godz. 11.00

8.

Mecz piłki nożnej trampkarzy:

MUKS Wisełka Solec Kujawski – Zagłębie Piechcin

16.10.2019 środa

godz. 16.30

9.

Mistrzostwa Solca Kujawskiego dzieci i młodzieży szkolnej w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców



16.10.2019 środa

godz. 10.00

(park przy Z.G.K.)

10.

Mecz B-Klasy piłki nożnej seniorów:

KS Unia Solec Kujawski – Orzeł Kcynia

19.10.2019 sobota
godz. 14.00

11.

Eliminacje Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich – Tokyo 2020
Piłka nożna mężczyzn: Solec Kujawski – Tucholanka Tuchola

21.10.2019 poniedziałek
godz. 16.00

12.

X Festyn Sportowo-Rekreacyjny Osiedli i Sołectw Miasta i Gminy Solec Kujawski im. Antoniego Nawrockiego

26.10.2019 sobota

godz. 9.00

13.

Mecz V ligi piłki nożnej seniorów:

KS Unia Drobex Solec Kujawski – KS Sokół Radomin

26.10.2019 sobota
godz. 14.00

14.

Eliminacje Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich – Tokyo 2020
Piłka siatkowa mężczyzn: Solec Kujawski, Dąbrowa Chełmińska, Osielsko,  Kijewo Królewskie

26.10.2019 sobota
godz. 16.30

15.

Mecz piłki nożnej trampkarzy:

MUKS Wisełka Solec Kujawski – Notecianka Pakość

27.10.2019 niedziela

godz. 11.00

Data dodania

Data dodania 07 października 2019

Zobacz także
Z
o
b
a
c
z

t
a
k
ż
e

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij