Dziś jest czwartek 17 października 2019 r. Godzina 10:21 Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Uroczystość wręczenia czeków i pierwszych umów na budowę dróg w ramach FDS

Wczoraj w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim, Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz wręczył przedstawicielom samorządów kolejne symboliczne czeki na remonty dróg gminnych i powiatowych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. W trakcie uroczystości zostały także podpisane pierwsze umowy na budowę dróg w ramach funduszu.
Czek dla Powiatu Bydgoskiego odebrał Wicestarosta Zbigniew Łuczak.

Otrzymane dofinansowania dla Powiatu Bydgoskiego :
-na rozbudowę drogi powiatowej relacji Krukówko-Wierzchucinek-Witoldowo kwota 1 867 577,00 zł;
- na rozbudowę drogi powiatowej relacji Mąkowarsko- Sokole Kuźnica - Koronowo kwota 1 960 550,00  zł;
- na rozbudowę drogi powiatowej Łochowo- Zamość 2 010 670,00 zł.

Data dodania 02 października 2019